1 * hěvzdičkové apartmány v Las Galeras

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Las Galeras. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Las Galeras, kde najdeme města Los Naranjos, Monte Rojo, Santa Bárbara de Samaná, El Limón a Rancho Español.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. La Casa Del Arbol 

Foto: La Casa Del Arbol
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Las Galeras, just 20 km from Playa Rincon, La Casa Del Arbol features accommodation with a garden and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace.


2. Casa Blanca Samana 

Foto: Casa Blanca Samana
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
79 %

Located in Las Galeras, Casa Blanca Samana offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features WiFi. The property is 5.4 km from Playa Rincon.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby60 - 60 USD za noc
Vila s 2 ložnicemi
osob85 - 85 USD za noc

3. Jasmine La Playita - Ocean Front 

Foto: Jasmine La Playita - Ocean Front
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Boasting sea views, Jasmine La Playita - Ocean Front features accommodation with a terrace, around 20 km from Playa Rincon. Guests can enjoy the free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms and a kitchen with an oven and a coffee machine.


4. La Casa De Juan 

Foto: La Casa De Juan
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
89 %

Located in Las Galeras, 19 km from Playa Rincon, La Casa De Juan features free WiFi and mountain views. The units have a fully equipped kitchen with dining area, a fridge, coffee machine, and a stovetop.


5. Bungalow EL EDEN/ LAS-GALERAS 

Foto: Bungalow EL EDEN/ LAS-GALERAS
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
90 %

Set in Las Galeras, Bungalow EL EDEN/ LAS-GALERAS provides free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Every unit has a private bathroom and shower, air conditioning, a flat-screen TV and a fridge.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: