Hostely v Las Galeras

V naší nabídce ubytování v Las Galeras najdete i běžné hostely v Las Galeras, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v Las Galeras. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v Las Galeras. U většiny hostelů v Las Galeras můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. La Hacienda Hostel 

Foto: La Hacienda Hostel
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
81 %

La Hacienda Hostel is located on the government eco-tourism route in Las Galeras countryside, next to Cabo Samana National Park and 700 metres from the beach. Las Galeras town centre is only 3 km away. There is a full kitchen with kitchenware.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby35 - 35 USD za noc
Rodinný pokoj s koupelnou
osob70 - 70 USD za noc

2. Hostel La Ballena Backpacker 

Foto: Hostel La Ballena Backpacker
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
87 %

Featuring a terrace, Hostel La Ballena Backpacker is set in Las Galeras, 19 km from Playa Rincon. The accommodation offers free WiFi. All units in the hostel are fitted with a coffee machine. Some rooms include a kitchen with a fridge.


3. il triangolo 

Foto: il triangolo
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
90 %

Set 19 km from Playa Rincon, il triangolo in Las Galeras offers a garden and terrace. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a children's playground. The accommodation provides a tour desk, and luggage storage for guests.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: